Künye

Künye | Bqloo Eğlenceli Listeler, Güncel İçerikler


İmtiyaz Sahibi / Grantee
Berkay Çatak admin@bqloo.com
Genel Yayın Yönetmeni /  Editor in Chief
– Büşra Eser
Editörler / Editors
– Aydın Sarrafoğlu
– Yusuf Derelioğlu
– Uğur Aydın
– Yunus Emre Geçici
– Osman Avcu
– Azat Dikmenözü
– Batuhan Başaran
– Batuhan Aygörmüş
Gece Vardiyası Editörü / Night Shift Editor
– Yunus Emre Marş
– Sait Kılınçaslan
– Yunus Emre Soydaş
– Kaan Rüzgar
– Olcahan Topuz
– Soner Gerçeker
– Osman Bahadır
– Ömer Kuman
Reklam /  Advertise
-Berkay Çatak admin@bqloo.com
WordPress 4.5.2. altyapısı kullanılmaktadır
Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.
Bqloo harici linklerin sorumluluğunu almaz.

Bqloo 08.02.2016 tarihinde yayın hayatına başlayıp tarafsız, güncel, eğlenceli içerikler oluşturmayı hedeflemiştir. Kısa sürede büyük bir kitleye oluşarak hedefimizi neredeyse gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Küçük yazar ve yönetim kadrosu ile elimizden geldiğince işimizin en iyisini yapıp, okuyucuya en iyi nasıl hitap edilebileceğini tartışıp davranışlarımızı değiştiriyoruz. Sosyal medya hesaplarımızı da aynı titizlik ile yönetmeye özen gösteriyoruz.

Gizlilik Politikası

© Copyrigth 2016 bqloo.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları bqloo.com’a aittir. bqloo.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar bqloo.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
bqloo.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır.  bqloo.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the bqloo.com. However, sometimes the bqloo.com uses third parties to process your information. bqloo.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the bqloo.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the bqloo.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the bqloo.com and its services. When you use bqloo.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the bqloo.com cookies section of our full Privacy Policy.