Agar.io’dan Sonra Yeni Çılgınlık Slither.io!

Son zamanların en çok oynanan web tabanlı oyunu olan agar.io’nın yapımcısından bağımlılık yapan yeni oyun! Slither.io

Haftalar önce açılmış olmasına rağmen şimdiden agar.io’yu tahtından indirecek gibi görünüyor. Tabi ki oyun kanallarından videolar da geçikmedi! İşte bir kaçı:

 

 

Gençler arasında büyük bir bağımlılık yapan bu oyun nasıl oynanır?

Slither.io web , iOS ve Android cihazlar üzerinden oynanmakta. Kullanıcı adını seçerek başlayacağınız oyun, aslında eskiden oynadığımız klasik yılan oyununa benzemekte. Slither.io oyunu oynarken göreviniz ise yılanınızı en büyük yaparak Slither.io TOP 10 listesine adınızı yazdırmak. Genel sıralamadaki yerinizi ise ekranın sağ üst köşesinde yer alan “Leaderboard” bölümünden takip edip hırslanabilirsiniz

Küçük yılan, büyük yılanı yutabiliyor

Büyük bir yılan olabilmek için önünüze geleni mideye indirmeniz gerekmekte ama bunu yaaprken diğer küçük yılanların önünü kesip, patlatarak, artık parçalarını yemeniz lazım. Tabi bunu yaparken oyuna ismini verdiği gibi yılan gibi sürünmek (slither) mecburi. Kuralları basit ama yılanı büyütmek ise oldukça zor gibi görünüyor. Oyunda sizden büyük bir yılana karşılaştığınızda kaçmanıza gerek yok. Çünkü, eğer o yılanın önüne çıkıp, yolunu kesebilirseniz, küçük bile olsanız siz kazanıyorsunuz. Slither.io hilesini arayanların sayısı ise oldukça fazla.

Slither.io skin nedir?

Slither.io’da yılanınızı kişiselleştirmek için tek yapmanız gereken sonuçlarınızı sosyal medya adresleriniz varsa orda paylaşmak. Facebook ve Twitter asreslerinden paylaştığınız yılanınızın uzunluk bilgileri sayesinde Slither.io “Slither Skin” adı verilen size özel yılan derisi alternatifleri sunuyor.

Skin yapma ile ilgili daha fazla bilgi için yazımızı okuyun:

Slither.İo Nedir? Slither.io Skin Nasıl Değiştirilir?

Slither.İo Nedir? Slither.io Skin Nasıl Değiştirilir?

 

Yazar: Bqloo

Bqloo

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir