Natro Hosting Firması Çöktü! Kullanıcıları Mağdur!

Natro isimli hosting firmasının sunucularında barındırılan tüm web sitelerine 3 saattir bağlatı yapılamıyor.. Natro’dan henüz konu ile ilgili açıklama yapılmadı. Bazı kullanıcılar her firmada belirli aralıklarla bu tarz sorunların olduğunu belirtip durumu normal karşılarken bazı kullanıcılar ise muhattap bulamamaktan yakındı.

NATRO’nun ilk açıklaması:

Değerli Kullanıcılarımız,
Servis sağlayıcı kaynaklı yaşadığımız problemden ötürü, Natro.com üzerinde barınan web sitelerinde geçici bir erişim problemi yaşanmaktadır. Ekibimiz problemin çözümü ile ilgili servis sağlayıcı ile iletişim halinde olup, kendi tarafında da üzerine düşen gerekli çalışmaları yapmaktadır. 30 dakikalık süre içinde problemin çözümü hedeflenmektedir. Yaşanılan problemden dolayı siz değerli kullanıcılarımızdan özür dileriz.

İkinci Açıklaması:

Değerli kullanıcılarımız
Bugün saat 13:51 itibari ile,servis sağlayıcılarımız ile olan erişim altyapımızda fiziksel bir problem meydana gelmiştir.Teknik personelimiz problemin çözümü için servis sağlayıcı ile de iletişime geçerek problemin çözümü için çalışmalara anında başlamıştır.
Çağrı merkezi hizmeti veren telefon hatlarımız internet destekli olduğu için erişim probleminden etkilenmekte ve şu an için hizmet verememektedir. Yaşanan problemden ötürü özür diler, yaşamış olduğunuz erişim problemine istinaden gelen destek taleplerinize cevap vermek için destek hizmetlerimizi en kısa sürede tekrar hizmete sunacağımızı bilmenizi isteriz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Yazar: Bqloo

Bqloo

5 thoughts on “Natro Hosting Firması Çöktü! Kullanıcıları Mağdur!

  Nihal

  (13 Nisan 2016 - 19:32)

  Aynen sabahtan beri siteme erişemedim

  Serkan

  (13 Nisan 2016 - 19:32)

  Açıklama da yapmadılar :s

  kaliteli web

  (16 Mayıs 2016 - 15:45)

  Çok iyi bir içerik olmuş teşekkürler

   Bqloo

   Bqloo

   (16 Mayıs 2016 - 17:19)

   Önemli değil. Yorumunuz için asıl biz teşekkür ederiz..

  Enerjionline

  (31 Mayıs 2016 - 15:35)

  Alışılmadık bir durum değil. Umarım o problemi tekrar yansıtmazlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir